ceneo

poniedziałek, 21 października 2013

"Strych Tesli" Neal Shusterman, Eric Elfman - zapowiedź

Czternastoletni Nick wraz z ojcem i bratem przeprowadza się do starego, wiktoriańskiego domu. Po niefortunnym wypadku z tosterem cała trójka postanawia pozbyć się zalegających na strychu gratów. Na wyprzedaż przybywają niespodziewane tłumy sąsiadów. Tego samego dnia Nicka odwiedzają podejrzani mężczyźni w garniturach. To daje początek serii dziwnych wydarzeń. Chłopiec odkrywa, że urządzenia, które sprzedał, działają zupełnie inaczej, niż powinny – aparat uwiecznia sceny z przyszłości, ogniwo ożywia umarłych, magnetofon zaś nagrywa… myśli. Czy Nick i jego nowi przyjaciele rozwikłają zagadkę strychu, zanim będzie za późno? I czy dowiedzą się, do kogo należą inicjały „NT”, widniejące na każdym z przedmiotów? 

Pierwszy tom nieprawdopodobnej serii. Wciągająca fabuła, wielka dawka nietuzinkowego poczucia humoru, a do tego wszystkiego tajemnicze wynalazki i pytanie – czy to jeszcze nauka, czy już magia?

Premiera 23 października

Jest ktoś chętny na taką historię?  Aparat uwieczniający przyszłość, magnetofon nagrywający myśli i pewnie wiele innych wynalazków. Tesla w tytule. Wciągająca fabuła i duża dawka humoru :) Mnie taki opis kusi, oj kusi :) Także już niedługo możecie spodziewać się recenzji :)7 komentarzy :

 1. Pewnie, że tak :) Juz nie mogę się doczekać Twojej recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no kurcze szczerze to i mnie opis kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poczekam na recenzje :) Ale i tak już mnie zaciekawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale to dla dorosłych, czy raczej starszych dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grupą docelową jest młodzież, ale z doświadczenia wiem, że i ja przy takich książkach miło czas spędzam :)

   Usuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)