świąteczny

Rotator

środa, 12 lutego 2014

Pstrykamy.pl

Jak często wywołujecie zdjęcia? Tworzycie albumy? Czy może tylko zgrywacie zdjęcia na płyty i w ten sposób je przetrzymujecie? 
Ja należę do tych co zdjęcia trzymają na komputerze, dysku ... ale nie dlatego, że uważam taki sposób ich zbierania za lepszy, tylko dlatego, że ciągle brakuje mi czasu na wybranie zdjęć i ich wywołanie. Nie mogę się zebrać, żeby to zrobić. Na szczęście świat idzie do przodu :) i m. in. dla takich osób jak ja powstają nowe udogodnienia.PSTRYKAMY to aplikacja na smartfona, dzięki której możemy nawet zaraz po zrobieniu zdjęć wysłać je do wywołania. Nie ważne gdzie się znajdujemy :) czy w domu, czy gdzieś w totalnej głuszy na wakacjach (tu może przegięłam, bo w głuszy pewnie telefon zasięgu nie będzie miał ;)) 

Wyobraźcie sobie: Jesteśmy na wakacjach nad morzem :) Jest ciepło, pięknie, widoki niesamowite, a nasze dziecko jest wyjątkowo urocze :) Co robimy? oczywiście wyciągamy telefon i pstrykamy :) zdjęcie za zdjęciem. I zazwyczaj kończy się na tym. Ewentualnie zdjęcia zgrywamy raz na jakiś czas na komputer. Może być jednak inaczej :) Wróćmy do tego miłego momentu na plaży, kiedy to właśnie zrobiliśmy sesję naszemu Maluchowi :) Rozkładamy się na leżaku, odpalamy aplikację PSTRYKAMY, wybieramy zdjęcia i przesyłamy je do wywołania. Przy okazji wysyłamy zdjęcia również dziadkom :) Jeszcze za nim wrócimy z urlopu, oni będą oglądać nasze fotki :) Fajna wizja, prawda? 


Umożliwia nam to aplikacja PSTRYKAMY. 


Instalujemy na smartfonie aplikację PSTRYKAMY (do pobrania jest TU ) Po zainstalowaniu, zakładamy sobie konto i zasilamy je. Następnie wybieramy zdjęcia i przesyłamy zamówienie na ich wywołanie. I to wszystko. W ciągu 7 dni listonosz przynosi nam list z wywołanymi zdjęciami :) Proste! 

A teraz, żebyście mieli większe wyobrażenie o tym jak to działa, zerknijcie na zrzuty z telefonu, zrobione podczas wysyłania mojego zamówienia:

Zakładamy konto

Doładowujemy konto
Z menu wchodzimy w galerię

Wybieramy zdjęcia
Przesyłamy zdjęcia
Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu :) Obecnie usługa jest w fazie rozwoju, więc dostępna jest tylko dla systemu Android (Windows Phone i iOS będą dostępne wkrótce). Lekki niedosyt pozostawia brak możliwości wybrania odbitki w innym formacie niż standardowe 10x15, ale mam nadzieję, że twórcy pstrykamy.pl w przyszłości umożliwią nam wybór również większego formatu.


pstrykapstrykamy.plmy.pl
Blog pstrykamy.pl

10 komentarzy :

 1. Fajnie, ja korzystam z takiej w Rossmanie, też jest program, dodatkowo można obrobić i formatów dużo

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie od razu Kraków zbudowano...;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w komputerze mam folder zdjęcia do wywołania i to co mnie interesuje w formie papierowej wrzucam do niego. Co dwa - trzy miesiące wysyłam do wywołania, ale częściej nagrywam na płytę i zanoszę. Nie korzystam z aplikacji w telefonie, ze względu na jakość zdjęć, choć pewnie w niektórych przypadkach byłaby wystarczająca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aplikacja ciekawa, na pewno przetestuje. Zdjęcia trzymam na komputerze/płytach CD, ale od czasu do czasu wybieramy te najlepsze i dajemy do wywołania - tak masowo, od razu, dajmy na to, sto sztuk :-D Wychodzi taniej, przy takich ilościach są rabaty :-D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne! ja zawsze zgrywam na płytę i miną miesiące zanim zaniosę do wywołania ; D

  OdpowiedzUsuń
 6. no proszę....mnie się przyda na pewno, bo niestety nie ma kiedy zdjec wywolac.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie mam Androida, ale super;)

  OdpowiedzUsuń
 8. wrzuciłam też zdjęcia z insta i z poprzedniego telefonu i w takim formacie dostałam :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)