świąteczny

Rotator

wtorek, 28 sierpnia 2012

Marudna :(

Dziś Wiki była w żłobku od 7.00-13.00. Spała razem z dziećmi. Nie miała problemu z zaśnięciem, ale ogólnie była marudna, piszcząca, nie zjadała tak ładnie wszystkiego do końca jak zazwyczaj. 

Hmm nie jestem pewna, ale podejrzewam, że to nie tylko o pozostawanie w żłobku chodzi. Wydaje mi się, że kolejny ząbek chce się wydostać na światło dzienne. Chociaż z pewnością, Wiki tęskni. Dziś, jak ją odbierałam, przytulała się do mnie jak jeszcze nigdy dotąd. Z jednej strony cieszyłam się z tego tulenia, z drugiej przykro mi było, że musi za mną tęsknić :(

6 komentarzy :

 1. Przywyknie Wiki ;) Nie martw się, ona też potrzebuje kontaktu innych Dzieci, żeby się prawidłowo rozwijać .

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno tęskni, ale też i dobrze się bawi z innymi dziećmi :) a marudna faktycznie może być przez ząbek. A może z innego powodu. W końcu każdy może mieć gorszy dzień, nawet taka malutka istotka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A może to marudzenie to przez zmianę rozkładu dnia? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Musi się przyzwyczaić, nowe miejsce, obce osoby i zapachy, a dzieci czują wszystko. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. W końcu przywyknie do nowego miejsca i osób :) a Ty się trzymaj i dawaj jej dobry przykład jak na dzielną mamę przystało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozkręci się i potem nie będziesz mogła oderwać jej od dzieci ;))

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)