świąteczny

Rotator

Współpraca

Czasy się zmieniają :) Obecnie jestem mamą na urlopie wychowawczym i choć nie pracuję jakoś czasu ciągle mi brakuje. Czytam coraz mniej. Za to biegam, ćwiczę i zaczynam uczyć się języka angielskiego. Jednak przede wszystkim jestem mamą :)

***

Jestem aktywną zawodowo mamą dwóch dziewczynek (Wiki 11/2011 i Hani 11/2015). Mój świat to dom, rodzina, praca i książki. Wokół tego wszystko się kręci. Miłością do książek chciałabym zarazić córki, dlatego od chwili narodzin razem czytamy :) 

Na blogu zamierzam skupić się głównie na książkach dla dzieci, jednak od czasu do czasu będę również pisać recenzje książek, które mogłyby zainteresować również Mamy :) Nie mam zamiaru ograniczać się, ani w kwestii przedziałów wiekowych książek dla dzieci, ani gatunku książek dla dorosłych.
Wiadomo, że moje córki będą rosły, więc i książki, po które będziemy sięgać będą się zmieniać. Chętnie już teraz zapoznam się z książeczkami dla starszaków i dla młodzieży, by w przyszłości móc dziecku zaproponować to co najlepsze :)
W przypadku książek dla dorosłych, jestem otwarta (tylko poezję omijam :) )  Czytam to co mi w ręce wpadnie. Często wybieram książkę ze względu na sam jej tytuł, lub okładkę, pomijając zupełnie czytanie opisu. Każdą książkę czytam do końca. Zwyczajnie muszę doczytać każdą, żeby być pewną, że faktycznie nie podobała mi się, a często zdarza się tak, że w którymś momencie swoje zdanie zmieniam :)

Chętnie podejmę współpracę z wydawnictwami, księgarniami, autorami, jak również z producentami zabawek, artykułów dla dziecka i dla mamy.

Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt:

kurowska.urszula@gmail.com

1 komentarz :

  1. Ja proponowac pracy nie mogę, za to chetnie wymienie się adresami blogów w "polecanych" :]

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)