świąteczny

Rotator

czwartek, 19 kwietnia 2018

Ubezpieczenie PZU przez internet

Z roku na rok coraz częściej załatwiam różnorakie sprawy przez internet. Zamawiam książki, kasuję bilety, robię zakupy. W ubiegłym roku po raz pierwszy zawarłam również ubezpieczenie PZU przez internet. I przyznam, że już przy tej opcji zostanę :) Po co jechać do oddziału PZU, skoro bez wychodzenia z domu, bez czekania w kolejkach, w odpowiadającym mi czasie, mogę to samo zrobić przez internet.Wszystko zaczęło się od tego, że kończyło mi się ubezpieczenie samochodu, a ja jakoś nie mogłam wybrać się do CUKu, w celu podpisania jego kontynuacji na kolejny rok. Z pomocą przyszła mi wówczas Paulina Kwiatkowska Agent Wyłączny PZU. Paulina zebrała ode mnie wszelkie niezbędne do wyliczenia składki OC i NNW dane, podczas rozmowy prowadzonej przez Messengera, a potem droga mailową przesłała propozycję ubezpieczenia. Polisa ubezpieczeniowa dotarła do mnie za pośrednictwem Poczty Polskiej, oczywiście po wcześniejszym zaakceptowaniu przeze mnie przedstawionej oferty. 

Skoro poszło tak łatwo, to i ubezpieczenie mieszkania zawarłam przez internet. Tak jak i poprzednio Paulina zebrała ode mnie wszelkie niezbędne dane podczas rozmowy prowadzonej przez komunikator. Porozmawiałyśmy również chwilę przez telefon. Ostatecznie Paulina zarówno ofertę ubezpieczeniową jak i broszurę informacyjną przesłała mi mailem, a polisę listem. 

Zawarcie ubezpieczenia przez internet okazało się świetnym rozwiązaniem. Nie musiałam specjalnie nigdzie jechać. Wszelkie dane przekazałam za pomocą komunikatora/maila wtedy kiedy akurat miała wolną chwilę. Zarówno ubezpieczenie samochodu jak i ubezpieczenie mieszkania zawarłam dosłownie nie wychodząc z domu :) Łatwo, wygodnie i nie tracąc czasu w kolejkach. Maile, komunikatory, telefony ... dzisiejsze czasy niosą ze sobą wiele dobrodziejstw, trzeba więc z nich korzystać. Także jeśli nie możesz zebrać się w sobie, pamiętaj, że ubezpieczenie domu, mieszkania czy też ubezpieczenie komunikacyjne możesz załatwić przez internet.

5 komentarzy :

 1. Fajnie, że można to szybko i w tej samej cenie załatwić bez wychodzenia z domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo wygodny sposób, szczególnie dla zapracowanych :)

   Usuń
 2. Bardzo wartościowe i cenne informacje. Dziękuję.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. My od lat korzystamy z internetowej formy, nie mamy czasu aby jeździć, czekać w kolejkach, tracić czas ;) I ubezpieczenia samochodów i domu załatwiamy tylko przez internet

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)