świąteczny

Rotator

czwartek, 22 maja 2014

Ile można powiedzieć przez buty BARTEK!

Być może rzuciły się Wam w oczy, billboardy z takimi hasłami jak: "Tysiące kobiet w ciąży przez Bartka", "Spojrzałam na Bartka. Teraz jestem w ciąży". Nadal zastanawiacie się o co chodzi? A może już wiecie, cóż to za tajemniczy Bartek, sprawca tylu ciąż?
Wyżej wspomniane hasła oraz spot przedstawiający nie tylko ciężarne kobiety, ale również i mężczyzn w zaawansowanej ciąży (zobacz), to pierwsza odsłona głośnej kampanii reklamowej obuwia dziecięcego BARTEK. Akcję przygotowała agencja Icon Group we współpracy z Suzan Giżyńską i Waldemarem Szmidtem. 


21 maja ruszyła kolejna, tym razem bardziej zachowawcza, odsłona kampanii, składająca się z trzyczęściowej serii  reklam. Pierwszy viral możecie obejrzeć na stronie przezbartka.pl, kolejne będą pojawiać się raz w tygodniu.
Pragniesz dziecka i nie wiesz jak to powiedzieć? Kup buty Bartek! 

Żona znajduje buciki zostawione przez męża, który marzy o dziecku i w ten sposób przekazuje tą wiadomość żonie. Ona jest tak zachwycona bucikami BARTEK, ich urodą, stylem, oryginalnością i magią, że… zachodzi w ciąże. - Firma BARTEK pokazuje swoje buty jako narzędzie do przekazywania emocji i uczuć oraz sposób na nawiązywanie relacji. Już nie tylko kwiaty świadczą o miłości, ale buciki dla dziecka również. Każda z trzech kolejnych części filmu będzie tego dowodem.
Nie przez przypadek mówimy, że BARTEK promieniuje miłością, gdyż właśnie kupując te zdrowe dla stopy i postawy dziecka buty, możemy mówić o zakupie z miłości.– wyjaśnia Suzan Giżyńska, pomysłodawczyni kampanii.

Przyznacie mi chyba rację, butami BARTEK faktycznie można się zachwycić :) Są nie tylko piękne, ale również wykonane z myślą o zdrowiu naszych dzieci. Więcej wzorów znajdziecie na stronie bartek.com.pl
9 komentarzy :

 1. nie tylko piękne, ale i jakościowo bardzo dobre!
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że mi tak noga urosła :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam, że kiedy kolejno moi synowie "wyrastali" z rozmiarówki "bartka", nachodziła mnie nostalgiczna myśl, że oto kończy się pewien etap ;)
  Pokazujesz tutaj buciki dla dziewczynek - wiadomo dlaczego ;) - ale dla chłopców też zawsze mieli i, jak widzę na stronce mają, świetne wzornictwo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne. Jednak Bartek króluje w Polsce niemienie od lat i chyba nikt tego nie przebije.

  OdpowiedzUsuń
 5. O tych butach to już chyba legendy krążą. Wiele pozytywów słyszałam i może też się zdecyduję? Kolejną kolekcją i firmą, jaka mnie interesuje jest też https://butymodne.pl/dla-dzieci-ren-but-c25952.p18.html Może warto przetestować, co mają do zaproponowania?

  OdpowiedzUsuń
 6. moja ulubiona marka - porządne buty. może nie tanie ale myślę że warte swojej ceny.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)