świąteczny

Rotator

czwartek, 16 sierpnia 2012

Wygrałam "Konkurs z Merlinem" :)

Jakiś czas temu - haha dość często używam tego zwrotu :) ale co mam napisać, skoro faktycznie, jakiś czas temu się to wydarzyło? Więc niech będzie:

W połowie lipca, wzięłam udział w konkursie u Lena173. Zadaniem konkursowym było dokończenie zdania: "Książki są dla mnie ..." Moja odpowiedź brzmiała:Podejrzewałam, że jak zwykle nie wygram. Jakoś nie mam szczęścia w konkursach, a jednak :) 
Nadrabiając zaległości w czytaniu blogów po powrocie z urlopu, zostałam mile zaskoczona :) Wygrałam książkę "Klug" :) Ogłaszam, że jest to moja PIERWSZA w życiu wygrana :)


Dziś pani ze spedycji mi ją dostarczyła :) 

Dotychczas nie miałam pojęcia, jak czuje się zwycięzca, obdarowany :) Dziś już wiem :) Niby nic wielkiego, tylko książka (a właściwie to AŻ KSIĄŻKA), a tyle radości :)  Pochwaliłam się Mężowi, pochwaliłam siostrze i teraz szybko skrobię posta, żeby i Wam się pochwalić :) 

Oli i księgarni Merlin chciałam bardzo podziękować :) Jak tyko dokończę dotychczas rozpoczęte książki, przeniosę się w świata przedstawiony przez jeszcze mi nieznanego Bajona :)

11 komentarzy :

 1. Gratuluję. Skąd ja znam tą radość, hmm :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję bardzo, ja również książki uwielbiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. Radość z wygrania w konkursie jest zawsze przeogromna, wiem, bo kilka razy i mnie się zdarzyło :)
  Miłej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz to już nagrody posypią się szerokim strumieniem ;) I mówię to ja - doświadczona konkursomaniaczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :) Radość z wygranej to taki promyczek, uwielbiam to uczucie. Jeśli nagrodą jest książka to szczególnie się cieszę, bo później siadam do niej i odczuwam różne emocje związane z lekturą i często myślę sobie, że mogła do mnie nie trafić, że mogłam jej nie przeczytać i czuję jakąś taką ulgę. Chyba jestem lekko zbzikowana :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję :) Od razu nabrałam ochoty na udział w kolejnych konkurach :) tylko żebym jeszcze czas na to znalazła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje ;D

  lovee-lovee-lovee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję!
  Może u mnie też weźmiesz udział w konkursie książkowym ? ;-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)