świąteczny

Rotator

niedziela, 11 maja 2014

Międzynarodowy Dzień Rodzin - Toruń

Przyszła wiosna, a w raz z nią ochota na czynne uczestnictwo w imprezach plenerowych :) i tym co oferuje miasto Toruń swym mieszkańcom. W planach na ten rok mamy zoo i Baj Pomorski, a w najbliższym czasie planujemy uczestniczyć w obchodach Międzynarodowego Dnia Rodzin.

źródłoToruńskie Dni Rodziny obchodzone są w tym roku już po raz drugi. Przewidziano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zaplanowano różnego rodzaju warsztaty, wykłady, pływanie statkiem Wanda, zwiedzanie zamku, średniowieczne turnieje, naukę tańca, spektakl "Komturia" oraz bicie rekordu Guinessa (przygotowany zostanie najdłuższy portret rodziny).

W internecie znajdziecie wiele artykułów na temat Toruńskich Dni Rodzin, ja chciałabym Was odesłać do tych, na których znajdziecie najwięcej konkretów, czyli do harmonogramu :)

torun.pl 

Pierwsze atrakcje już 11.05.2014

UWAGA Na wszystkie oferowane wydarzenia, w tym na Festyn Rodzinny, obowiązuje rezerwacja miejsc: osobiście: Fundacja Nadzieja dla Rodzin ul. Kopernika 22, lub telefonicznie: 56 622 88 44 oraz 516 857 377
REZERWACJA od 12.05.2014

8 komentarzy :

 1. Odpowiedzi
  1. Owszem skorzystamy :) byle tylko burzy nie było :)

   Usuń
 2. oby zdrowie. pogoda i humory dopisały :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak :) zdrowie odpukać póki co dopisuje, z pogodą jest gorzej, ale miejmy nadzieję :)

   Usuń
 3. Superowe :) Korzystajcie ile się da ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zapisałam naszą rodzinkę na rejs statkiem i na festyn :) na więcej niestety czasu nam nie starczy

   Usuń
 4. Cześć, fajnie było. Dzięki. Zapraszamy na duzarodzina.pl Do zaczytania w sieci!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)