świąteczny

Rotator

czwartek, 12 września 2013

Pizza, Elmer i inne sprawy

Wczoraj na późnej kolacji był u nas kolega. Wymyśliłam sobie, że zrobię pizze. Ja z Mężem zazwyczaj zjadamy całą blachę, więc dla trzech osób to zrobiłam dwie blachy. Nie wiem jak to możliwe, ale tą pierwszą blachą wszyscy się najedliśmy. Autentycznie czułam się pełna już po pierwszym kawałku, chłopcy podobno też. Dodam, że pizze robiłam z tego samego przepisu co zawsze :) Cóż, Mąż resztę zabrał sobie na śniadanie do pracy i stwierdził, że taka odgrzewana w mikrofali też jest dobra.


Wiki wczoraj poszła wcześniej spać (o 18tej już leżała w łóżku, zasnęła koło 19tej) za to dziś wstała idealnie o 6tej. Ona zdecydowanie potrzebuje 12 godzin snu. Rano wstała uśmiechnięta, ale oczywiście to wcale nie oznacza, że chciała się ubierać itd. Nie wytrzymałam. Musiałam dać jej niespodziankę, która czekała na nią od poprzedniego wieczoru :) Wiki dostała książkę "Elmer i nieznajomy". Już nie raz wspominałam, że książka Elmer, którą dostałam na spotkaniu blogerek, jest ulubioną książeczką Wiki. Nie ma dnia, żeby Kruszyna jej nie wyciągnęła z szuflady. "Elmer i nieznajomy" zrobiła na niej tak samo dobre wrażenie :) Szkoda, że nie udało mi się uwiecznić jej miny jak zobaczyła nową książeczkę :)

Dzisiejszy dzień jest zdecydowanie lepszy, spokojniejszy ... Jak Mąż wróci do domu to ja chyba wskoczę do wanny, zrobię sobie maseczkę na twarz i włosy i poczytam książkę :) Dziś dotarła do mnie przesyłka z książką "Po kres czasu" Danielle Steel :) to moja pierwsza recenzyjna książka dla dorosłych :) Cieszę się z niej jak dziecko :)


9 komentarzy :

 1. Taka domowa pizza to musi być coś :) Dawno takiej nie jadłam.
  Czekam na recenzję książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa, co sądzisz o twórczości pani Steel.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się Steel podobała, a Elmera uwielbiam. Tej części jeszcze nie mam, ale to kwestia czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. moja siostra robi najlepszą domową pizzę :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłego czytania, też lubię Elmera:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę miłej lektury :) też sama robię pizze :D taka jest najlepsza :D

  OdpowiedzUsuń
 7. My zdecydowanie wolimy Elmera od Steel :P

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)