świąteczny

Rotator

wtorek, 17 września 2013

Bella Skyway Festival Toruń

Tym, którym umknęła ta informacja przypominam, że dziś rozpoczyna się kolejny Skyway Festival. Widowisko będzie można oglądać w dniach 17.09.2013 - 21.09.2013 w godzinach od 19.45 do północy.

http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=2459&NrSection=500&NrArticle=250696&IdTag=3791


Aby ułatwić mieszkańcom dojazd na starówkę uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów. Dla tych co wybiorą się samochodem na Błoniach Nadwiślańskich zorganizowany zostanie specjalny parking. UWAGA: Ze względu na organizację imprezy zmieni się organizacja ruchu w kilku miejscach w pobliżu starówki. 

Mieszkam na starówce więc nie da się nie zauważyć przygotowań do festiwalu. Wygląda na to, że wszystko jest świetnie zorganizowane i zaplanowane, choć jak wiadomo, wyjdzie w praniu ... właśnie. Ciekawe czy organizatorom udało zamówić się na najbliższe wieczory dobrą pogodę, bo póki co w Toruniu pada. 


Więcej informacji na temat Bella Skyway Festival Toruń znajdziecie na stronie http://www.bellaskyway.pl/pl/

8 komentarzy :

 1. Fajna akcja, ja jednak pozostanę u siebie i zaś poczytam relacje;) Wybieracie się? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po wrażeniach z ubiegłego roku mam chęć się wybrać, ale... nie mam kiedy :P Bo albo w pracy do 21, albo następnego dnia pobudka o 5, a jednak wycieczka autobusowa z Mateuszem trochę by zajęła :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Będziesz fotki robił? Jak się nie wybiorę zobaczyć osobiście, to wpadnę do Ciebie na bloga zobaczyć zdjęcia :)

   Usuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)