ceneo

poniedziałek, 2 czerwca 2014

NIESPODZIANKA - trzecia i ostatnia część roztańczonego spotu BARTEK

Od jakiegoś już czasu, trwa kampania reklamowa firmy Bartek. Została ona podzielona na trzy filmiki. Dziś chciałam Wam pokazać ostatni już odcinek. Poprzednie części reklamy możecie zobaczyć tu:

Ile można powiedzieć przez buty BARTEK!

Kampania reklamoo niejwa obuwia dziecięcego BARTEK

lub na stronie  http://przezbartka.pl/

W pierwszych dwóch odcinkach, kampanii reklamowej obuwia Bartek zobaczyliśmy jak Mąż za pomocą ślicznych, różowych bucików, przekazał żonie zaszyfrowaną informację ;) Żona dobrze znała swojego Męża więc bez problemu odgadła jego intencje. Jak za dotknięciem magicznej różdżki kobieta przemieniła się w ciężarną i w takim właśnie o to stanie zobaczył ją mąż. Jak można było się spodziewać mąż bardzo się ucieszył. Radość tak go rozpierała, że zaczął tańczyć :) Co nastąpiło dalej? Sami zobaczcie :)Zamówiłam dla Wiki trzy pary bucików ze sklepu Bartek :) Już do nas dotarły więc od razu się pochwalę :) zobaczcie jak pięknie się prezentują :)


Szkoda tylko, że taka sierota jestem ;) i mimo wydrukowanej ze strony miarki, jakimś sposobem i tak źle zmierzyłam stópki Wiki :) Szczęście w nieszczęściu, że zamówiłam za duże butki :) także poczekamy, aż stopy Kruszynki do butów dorosną :)

2 komentarze :

  1. Lepiej, że za duże, niż za małe. Śliczne są!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne są te buciki :) I jak wspomniała Martyna K.- lepiej za duże jak za małe ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)