świąteczny

Rotator

sobota, 19 kwietnia 2014

Spokojnych świąt

Spokojnych świąt Wam życzę i każdemu z osobna tego, czego mu najbardziej potrzeba.

wielkanoc, baranek wielkanocny, życzenia***
Nie piszę i nie odwiedzam Was i nie czytam. Jak się okazało, Wiki ma jelitówkę. Jak zachorowała, to wcale to na grypę żołądkową nie wyglądało. Zostawiłam ją przez dwa dni z rzędu u Babci - zaraził się kuzyn Wiki i w Jego przypadku choroba ostro się objawiła. Także ostatnimi czasy do południa siedziałam z Wikusią w domu, a popołudniami do 22giej w pracy. Dziś również pracuję (pewnie z 8 godz.) Także ten Wielki Tydzień jest dla mnie tygodniem mocno wykańczającym i wcale nienastrajającym świątecznie. Trudno. Przetrwamy. Trzyma mnie myśl o tym, że do końca kwietnia mamy dostać klucze do nowego mieszkania :) Mam nadzieję, że faktycznie je dostaniemy w tym terminie i w długi weekend majowy będziemy mogli już przenieść co nieco naszych rzeczy :)

Z blogowych wpisów uprzedzam, że jak dam radę to jeszcze dziś opublikuję wpis, o tym jak to za szycie szmacianki się zabrałam (to miała być niespodzianka dla Wiki na zajączka). A jak ciekawi jesteście co u mnie, to powiem Wam, że konto na twitterze sobie założyłam. Skrobnę tam co jakiś czas zdanie, częściej niż tu na blogu, także zaglądajcie :) https://twitter.com/ylllayllla


5 komentarzy :

 1. Wzajemnie życzę wesołych świąt i szybkiego powrotu do zdrowia dla Wiki! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt, Ulcia i zdrówka dla Wiki !

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych Świąt dla Was!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo zdrówka!
  Wesołych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja córka w jesieni przez jelitówkę wylądowała w szpitalu :( tak to niestety jest z chorobami.

  Poza tym życzę Ci pogodnych i radosnych świąt :) oraz dużo zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)