świąteczny

Rotator

wtorek, 25 lutego 2014

Zapowiedzi Wydawnictwa Dreams

Dotarły do mnie informacje o kolejnych zapowiedziach :) Która z poniższych książek Was kusi? Ja osobiście muszę mieć Gapiszona :) Niedawno pisałam o książce "Grzyby i król" Bohdana Butenko, która bardzo przypadła do gustu mojej córci, podejrzewam, że Gapiszon jest w podobnym stylu i też się Wiki spodoba :) Zastanawiam się też nad "Dopóki śpiewa słowik" hmm  kusi mnie, ciekawa jestem co za tajemnice skrywa Jascha :)


Kolejne przygody Gapiszona, jednego z najsłynniejszych polskich bohaterów komiksowych, którego wiele perypetii adaptowanych było przez Telewizję Polską w paśmie Wieczorynki. Tym razem Gapiszon poszukuje wędzonego morza, marząc o wielkich połowach!
Wędzone morze? Gdzie to jest?... Spytaj Gapiszona!

 Premiera: 28 luty 2014

 Jari ma osiemnaście lat i w porównaniu z najlepszym przyjacielem, Mattim, jest nieporadny w kontaktach z dziewczętami. Nic dziwnego. Żył dotąd w uporządkowanym świecie stałych norm i krochmalonych koszul – brakuje mu doświadczenia. To wszystko zmienia się, gdy spotyka Jaschę. Ta wywierająca niezwykłe wrażenie dziewczyna prowadzi go ze sobą do domu w samym środku leśnej pustelni. Tam Jari odkrywa świat piękna, finezyjnych ornamentów i zmysłowego upojenia. Ale wkrótce okazuje się, że Jascha skrywa pewną tajemnicę. I że za pięknymi złudzeniami kryje się porażająca prawda. Dom na odludziu. Błądzący wędrownik. Las, skrywający zbyt wiele grobów. I niebezpieczeństwo, które wychodzi poza granice wyobrażeń.


Premiera: 07 marzec 2014


Kontynuacja powieści "Koń na receptę”.

Kolejne przygody Jagody i grupy dzieci, spędzających wakacje w Dąbrówce, widziane oczami nowej bohaterki, Gai.

W okolicy dzieją się niezwykłe rzeczy: inwazja królików, podejrzane ucieczki koni i innych zwierząt gospodarskich, dziwne malunki na murach Starego Młyna, muzyka dobiegająca z lasu i przemykająca postać Czarnego Maxa. To tylko niewielka część pasjonujących wydarzeń, które sprawiają, że dzieci ponownie jednoczą siły, aby rozwikłać tajemnicę białej klaczy i kolorowych koni.
Premiera: 28 luty 2014

6 komentarzy :

 1. Ha, pamiętam Gapiszona, fajne to było :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. "Dopóki śpiewa słowik" brzmi ciekawie c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Tym razem nic dla mnie na szczęście, bo mam co czytać:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie jakoś nie zainteresowały... ale wszystko się może zmienić ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. "Dopóki śpiewa słowik" zaintrygował również mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)