świąteczny

Rotator

wtorek, 25 lutego 2014

Pilot - Fisher Price

Dawno o żadnej zabawce nie pisałam, a że chwilowo mam większą ochotę na czytanie książek niż na pisanie o nich, tak więc dziś kilka słów o:

Pilot firmy Fisher Price, to druga grająco-gadająco-migająca zabawka jaką Wiki dostała. Mamy ją mniej więcej od 8 miesiąca życia Wiktorii. Melodyjki zapisane na tej zabawce zna cała rodzinka :)

pilot, fisher priceZabawka posiada migające światełko, 4 twarde guziki: włącz-wyłącz; głośniej-ciszej; guzik zmieniający melodie i guzik zmieniający "programy" oraz miękkie guziki z cyframi. 

Głównym atutem tej zabawki jest jej rozmiar. Pilot jest na tyle mały, że można go bez problemu zabrać ze sobą w podróż. Zabawka oczywiście ma włącznik i wyłącznik więc nie ma obawy, że po zapakowaniu jej do plecaka będzie cały czas nam grała :) Niestety nie ma regulacji głośności, także nie polecam na podróż przykładowo pociągiem :) inni pasażerowie mogliby się lekko zirytować ;)

Jeżeli chodzi o jej wykonanie, to jest to zdecydowanie solidna zabawka. Wiki nie traktuje zabawek jakoś wyjątkowo źle, ale nie raz przez nieuwagę pilot spadał z łóżka na ziemię i jak na razie trzyma się. Jedyny widoczny ślad użytkowania to trochę wytarty przycisk "0". Myślę, że ta zabawka będzie służyć jeszcze nam jeszcze bardzo długo (oczywiście nie koniecznie Wiki ;))


10 komentarzy :

 1. Jaki wybajerowany, za moich czasów tego typu zabawki były dużo bardziej ograniczone - jedna, góra dwie melodyjki :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fisher Price robi naprawdę fajne i porządne zabawki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mili lubi, ale ... prawdziwego :P

  OdpowiedzUsuń
 4. prawdziwego pewnie nie zastąpi ale wygląda ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy telefon fisher price. Używany przez córkę, teraz odziedziczył syn. Ma 7 lat. Niejednokrotnie był rzucany, bity, poniewierany, wciskany, zakopany... I nadal działa. Do tego wygląda też nie najgorzej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zabawka :) Mój Chrześniak już się nie boi melodyjek, więc mogłabym jemu taki sprawić :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale super :) dzieciaki muszą być zachwycone :)

  OdpowiedzUsuń
 8. on jest cudowny!! jak wszystko fishera zresztą ; P

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)