świąteczny

Rotator

czwartek, 6 lutego 2014

Obserwowanie blogów

Czytacie blogi? Głupie pytanie :) 


Żeby mieć wgląd we wpisy na blogach, które Was interesują dodajecie je do listy czytelniczej bloggera, czy korzystacie może z jakiegoś czytnika typu feedly.com?

Lista czytelnicza google jest spoko, do tej pory z niej korzystałam. Jej wadą jest niestety fakt, że nie ma możliwości zaznaczania przeczytanych juz postów oraz grupowania linków. Dopóki obserwowałam małą ilość blogów, to nie był problem. Ostatnio niestety doszłam do wniosku, że mam straszny bałagan, który przy tak ograniczonym czasie jakim dysponuje jest nie do opanowania. 

Zaczynam testować feedly.com zobaczymy czy będzie mi w ten sposób wygodniej :) 

A Wy jaki macie sposób, na to by nie przegapić wpisów na ulubionych blogach?

6 komentarzy :

 1. ja tylko obserwuj w bloggerze, mam przycisk do googla, ale nie używam, nawet nie umiem się nim posługiwać

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja obserwuję w bloggerze, a tych na własnej domenie mam kilka, więc ogarniam adresy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jedynie w blogerze umieszczam w panelu boczy linki tych blogów, które obserwuje. Nie znam żadnej innej metody, dlatego jestem bardzo ciekawa, czy feedly.com spełni twoje oczekiwania. Jeśli tak to sama go chętnie wypróbuje.
  POZDRAWIAM-klik

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zdecydowanie najbardziej lubię bloger :) O feedly nigdy nie słyszałam. Jak już przetestujesz to daj znać, jak to się sprawdza :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja obserwuję w bloggerze i na bloglovin. Choć z tego drugiego rzadziej korzystam, bo nie każdy ma odnośnik do tego, żeby móc obserwować przez tę stronę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja dodaję blogi do linków u siebie (w większości wyświetlają mi się nowe wpisy) oraz klikam w linki na fb

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)