ceneo

środa, 8 lutego 2012

5025g !?

Wiki ma już 2,5 miesiąca :) Dziś wraz z siostrą byłyśmy ją zważyć i jestem w szoku. W sumie to zastanawiam się, czy ta waga dobrze działała. 

Podczas kontroli na 2 miesiące okazało się, że nasz Skarb przybrał tylko 600g w ciągu miesiąca. Od tego czasu Mała właściwie przeszła na sztuczne mleko i okazuje się, że przez 2 tygodnie przybrała kilogram . Wydaje mi się, że to bardzo dużo. Kilogram w ciągu miesiąca to owszem, ale w dwa tygodnie? Chyba 24tego (Wiki skończy 3 miesiące  tego dnia) pójdę z nią znowu na ważenie. Mam nadzieje, że pani pielęgniarka będzie tak uprzejma i pozwoli nam skorzystać z wagi :)

Miałam naszej Kruszynce zrobić badanie krwi i moczu (ze względu na mały przyrost wagi). Jeszcze nie zrobiłam, bo nie udało mi się "złapać siku", ale w związku z tym, że teraz Wiki dużo przybrała na wadze, chyba podaruję sobie, a właściwie jej, te badania. Jakoś na samą myśl, że będzie kłuta robi mi się przykro ...

1 komentarz :

  1. Naprawdę rośnie jak na drożdżach - bardzo szybko :) oby tak dalej.
    p.s. zapraszam do siebie do zabawy - do zdobycia dodatkowe losy.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)