świąteczny

Rotator

piątek, 30 listopada 2018

Prezent dla dziecka na Mikołajki

Mikołajki już tuż tuż :) Tradycja jest taka, że dzieci wieczorem przed pójściem spać czyszczą swoje buciki, by rano 6 grudnia znaleźć w nich drobne upominki. Ja jako dziecko znajdowałam w swoich kapciach zazwyczaj słodycze. Swoim dzieciom również wkładam po czekoladowym mikołajku, ale oprócz tego jeszcze jakiś drobiazg. 


Fajnym pomysłem są prezenty personalizowane. W zależności od wieku dziecka oraz od przeznaczonej na ten cel kwoty można wybrać jako prezent na mikołajki kocyk przytulankę, drewniane puzzle, pendrive, wózek dla lalek, notes lub kalendarz, kubek i wiele innych rzeczy, na których znajdzie się wybrany przez nas napis i imię dziecka. 

Najlepszy przyjaciel - pluszak 

Mały, 16 centymetrowy pluszak, milusi króliczek, misiek lub słonik, z napisem Najlepszy przyjaciel Hani, Ani czy Kubusia z pewnością stanie się bliskim przyjacielem swego małego właściciela. Dzięki trwałemu podpisowi na koszulce, pluszak będzie wyjątkowy i prosty do odnalezienia w przedszkolnej sali, do której dzieci często zabierają swoich ulubieńców. Będzie pocieszycielem w złych chwilach i towarzyszem radosnych zabaw z rówieśnikami. Pluszak świetnie się sprawdzi jako prezent dla dziecka w wieku do 6 lat. Dla dzieci starszych proponuję wyszukać coś związanego z ich zainteresowaniami.

MyGiftDNA, prezent na mikołajki, prezent dla dziecka, pluszak, słonik, prezenty personalizowane

MyGiftDNA, prezent na mikołajki, prezent dla dziecka, pluszak, słonik, prezenty personalizowane

Tancerka - bidon z grawerem

Wyjątkowy bidon to idealny prezent zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca, interesującego się sportem, a także dla każdego dziecka noszącego picie do szkoły. Ja dla swojej córki wybrałam taki z tancerką, ale wygrawerowany może zostać również między innymi tancerz, gołąbek, Vader, monogram, czy też po prostu napis. Bidon wykonany jest ze stali nierdzewnej. Posiada wygodny dziobek, który otworzyć można jedną ręką. Jego pojemność to 550 ml.

MyGiftDNA, prezent na mikołajki, prezent, bidon, prezent dla dziecka, prezenty personalizowane

MyGiftDNA, prezent na mikołajki, prezent, bidon, prezent dla dziecka, prezenty personalizowane

MyGiftDNA, prezent na mikołajki, prezent, bidon, prezenty personalizowane, prezent dla dziecka
Game Boy - kubek 

Kubek z grafiką nawiązującą do gry na GameBoy'u to zdecydowanie fajny prezent dla chłopaka będącego zapalonym graczem. Dostępny jest w trzech rozmiarach: 330 ml, 415 ml i 500 ml. Dzięki temu, że grafiki wykonane są po obu stronach ucha, będzie to dobry prezent dla dziecka prawo i leworęcznego.

MyGiftDNA, prezent na mikołajki, prezent dla chłopca, kubek, prezent dla dziecka

Więcej pomysłów na prezenty zarówno mikołajkowe, jak i przygotowywane z innej okazji, znajdziecie na stronie MyGiftDNA.pl

4 komentarze :

 1. U mnie na Nikołajki w rodzinie jest taka tradycja, że dajemy sobie słodycze w prezencie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bardzo lubię personalizowane prezenty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trik Menang Bermain Situs Judi Sabung Ayam Online Yang Jarang Diketahui Klik Di Sini

  Informasi Terlengkap Mengenai Sabung Ayam
  https://bvsateayam.blogspot.com/2018/11/tehnik-langkah-melihata-ayam-cemana.html/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)