świąteczny

Rotator

piątek, 16 listopada 2018

Obraz na płótnie - efektowna dekoracja ścian i świetny pomysł na prezent

Kto ma dzieci, ten wie jak szybko one rosną i jak zmieniają się z roku na rok. Niestety pamięć jest ulotna. Szybko zapominamy te urocze uśmiechy, czy zabawne marszczenie noska, wyrażające emocje dziecka. Trudno jest sobie przypomnieć, jak nasze szkraby wyglądały rok temu, a tym bardziej kilka lat wcześniej. Jedyny sposób na zatrzymanie ulotnych chwil, to uchwycenie ich na zdjęciach, a potem wydrukowanie i powieszenie  w ramce na ścianie, czy też w formie fotoalbumu. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest wydrukowanie zdjęcia jako obraz na płótnie, który będzie nie tylko niesamowitą pamiątką, ale również dekoracją. Prezentowany obraz zawisł w naszym salonie. Teraz co wchodzę do pokoju, to zerkam na nasze dwie księżniczki i od razu mą twarz rozświetla uśmiech, a w głowie kołacze się myśl, że mamy wiele szczęścia. Taki obraz na płótnie może równie dobrze prezentować piękny krajobraz, kwiaty, konie, abstrakcję, czy też wzór kulinarny, wszystko zależy od pomysłu zamawiającego i jego potrzeb.  Obraz na płótnie to ponadczasowa i elegancka dekoracja, którą wystarczy dobrze wyeksponować, by korzystnie zmienić wystrój całego wnętrza. Sprawdzi się w gabinecie, pokoju, przedpokoju i kuchni, we wnętrzach urządzonych tradycyjnie i nowoczesnych. Dzięki możliwości wykorzystania własnoręcznie zrobionych zdjęć można być pewnym, że obraz będzie niepowtarzalnym i oryginalnym dodatkiem. Na płótnie wydrukowałam zdjęcie córek, ponieważ to piękna pamiątka i bardzo dobry pomysł na prezent. Widniejący na zdjęciach obraz miał stać się prezentem od kochających wnuczek dla dziadków :) ale tak nam się spodobał, że chyba dla dziadków zamówimy drugi egzemplarz :) Skoro już o tym mowa, obraz na płótnie zamówiłam na stronie galeriadruku.com.pl Sam proces zamawiania przebiegł sprawnie i bezproblemowo, obraz przekazany kurierowi został jeszcze tego samego dnia i szybko dotarł do miejsca docelowego. Obraz został wykonany na wysokiej jakości płótnie, a jego kolory w pełni odzwierciedlają te z przesłanego pliku. Do wykonania obrazu na płótnie wykorzystałam zdjęcie wykonane przez profesjonalnego fotografa.

12 komentarzy :

 1. Bardzo podoba mi się ten pomysł, sama również chyba z niego skorzystam. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł, też mamy taki obraz na pamiątkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna ozdoba i świetna pamiątka
  (A dziewczyny jakie już duże!)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie podobają mi się tego typu zdjęcia na ścianach... My póki wynajmujemy mieszkanie to niestety nie możemy sobie pozwolić na wieszanie czegokolwiek, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. superowe są takie zdjęcia na płótnie. Z Minionem dostaliśmy takie od mojej Sis :D Ona sama ma w domu zdjęcia na płótnie z sesji ślubnej. Pięknie to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że od takich naturalistycznych obrazów na płótnie lepsze byłyby już tylko obrazy ścienne na zamówienie, które sporo firm maluje obecnie bezpośrednio na ścianie. Za pomocą takich oryginalnych malunków nasze wnętrze stanie się jedyne w swoim rodzaju.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam zdjęcia na płótnie! Drukowane z moimi zdjęciami wiszą w salonie i zdobią główną ścianę. Wszystkie wnuki na jednym zdjęciu! :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)