świąteczny

Rotator

czwartek, 6 lutego 2020

Elewacja z klinkieru

Budowa domu to nie tylko duży wydatek, ale również konieczność dokonywania wielu wyborów. Jednym z nich jest wybór rodzaju elewacji. Wiadomo, że elewacja stanowi końcowy etap budowy domu, niemniej warto już na etapie projektu zaplanować, czy wybierzemy wykończenie betonem, drewnem, tynkiem, czy klinkierem. 

zdjęcie pochodzi ze strony https://www.feldhaus.pl


Elewacja - pożądane cechy

Elewacja to zewnętrzna warstwa  ścian, której głównym zadaniem jest ich ochrona przed destrukcyjnymi czynnikami, takimi jak deszcz, śnieg, mróz, wiatr, czy słońce. Materiały, z których wykonana jest elewacja powinny więc charakteryzować się odpornością na uszkodzenia, być mrozoodporne, niepłowiejące i nienasiąkające. Do takich należą płytki klinkierowe i cegły elewacyjne firmy Feldhaus.

Jakość zbudowana przez lata doświadczenia

Feldhaus  Klinkier to rodzinna firma z ponad stuletnim doświadczeniem, dysponująca jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, proces produkcyjny dopracowała do perfekcji. 

Trwałość i estetyczny efekt wizualny
 
Elewacja klinkierowa wykonana z produktów tej firmy z pewnością spełni swoje zadanie ochronne, wspomoże skuteczność zastosowanej izolacji termicznej oraz zapewni estetyczny efekt wizualny. Zewnętrzny klinkier elewacyjny tej firmy charakteryzuje się szerokim wyborem wariantów kolorystycznych i formatów, a ponadto spełnia najwyższe standardy jakościowe. To trwały, odporny na zanieczyszczenia, a do tego ekologiczny materiał budowlany. Jednym słowem jest to materiał mogący sprostać najwyższym oczekiwaniom.

5 komentarzy :

 1. Elewacja domu na razie nam niepotrzebna, ale na przyszłość Twój wpis będzie jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zainteresowanie tematem będą wdzięczni za ten post. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Klinkier jest fajnym materiałem którego można łączyć z kamieniem naturalny rustykalnym takim jak stara cegła rustykalna

  OdpowiedzUsuń
 4. Klinkier jest chyba najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do wykonywania elewacji budynków.
  https://luxuryblog.pl/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)