ceneo

niedziela, 20 maja 2012

Wiewióreczka, tęcza, nowe umiejętności

Kolejny weekend niestety minął. Było przyjemnie lecz jak zwykle zbyt krótko. Dziś odwiedzili nas rodzice, a wczoraj byliśmy na spacerze w parku :) 
Pierwszy raz z tak bliska widziałam wiewiórkę :) Siedziała sobie na gałęzi i coś gryzła. W pierwszym momencie myślałam, że to jakiś ptaszek wydaje takie dźwięki :) ale jak podniosłam głowę to zobaczyłam Rudą ;) Szkoda, że było pod słońce i zdjęcie nie wyszło :( 

Ta prawie okrągła plama na środku zdjęcia to wiewiórka Ruda :)

Przeszliśmy spory kawałek więc spacer był męczący, ale bardzo przyjemny :) Ja jak męczę się fizycznie (oczywiście bez równoległej konieczności intensywnego myślenia) to jednocześnie wypoczywam psychicznie :)  Oczywiście duże znaczenie ma również zieleń :) Nie zabrakło zieleni :) były również fontanny, była tęcza i śpiew ptaków :) Było mi dobrze :)Wiki natomiast wczoraj i dziś zaskakuje nas swoimi nowymi umiejętnościami :) Zaczęła podnosić pupę do góry :) jeszcze trochę i będzie raczkować :) Smoczek wyjmuje i wkłada do buzi bez problemu :) i zaczęła pić herbatkę :) Pewnie szczególnie to ostatnie osiągnięcie wyda się Wam śmieszne, ale Ona do tej pory nie akceptowała nic płynnego poza mlekiem :) a tu nagle prawie duszkiem 60 ml herbatki rumiankowej wypiła :)  Aaa i wczorajszego poranka udało się jej powiedzieć "am mama" :) , a w ciągu dnia yllla :) (wiadomo, że to przypadek, ale ... :) :) :) ) Cieszy nas to, zresztą jak i każda drobnostka, każda minka, uśmieszek ... :) 3 komentarze :

 1. Widać cień ogromnej wiewióry:) w ten weekend pogoda się udała, zdjęcia przepiękne. Ja tak samo lubię spędzać weekend nie wysilając umysłu tylko fizycznie :) ale jutro od nowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A i o mówieniu zapomniałam, widzisz ten nick to Twoje przeznaczenie :)

   Usuń
 2. Zdjęcia świetne, faktycznie dużo zieleni i przyjemnie (:
  Wiki już duża dziewczyna (; teraz coraz częściej będzie Was zaskakiwać (:

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)