świąteczny

Rotator

poniedziałek, 2 stycznia 2017

"Dora poznaje świat. 4 w 1 puzzle i 3 gry"

Na początek 2017 roku chciałabym życzyć Wam, przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, miłości, bo bez niej trudno żyć, ale także życzę by wszelkie troski minęły, problemy dały się łatwo rozwiązać i by los obdarował Was szczęściem do wszystkiego, czego się podejmiecie. 

KUP GRĘ

Pod koniec ubiegłego roku, moja starsza córka, dostała na urodziny zestaw gier "Dora poznaje świat". Miałam zrobić to już dawno temu, ale końcówka roku okazała się niezbyt łatwa, więc dopiero dziś pokażę Wam zawartość tego pudełka :) 

"Dora poznaje świat. 4 w 1 puzzle i 3 gry" to zestaw podstawowych gier, które powinny znaleźć się w każdym domu. Wśród nich znajdują się karty, które służą do gry w Piotrusia, kafelki do gry w memo, domino oraz puzzle. Wszystkie elementy są pięknie zilustrowane i szczególnie wielbicielom Dory przypadną do gustu. Na wykonanie elementów gry również nie można narzekać. Elementy domina i gry memo oraz puzzle wykonane są z grubego materiału, karty do gry w Piotrusia są trochę cieńsze, jednak wystarczająco sztywne. W pudełku nie zabrakło również instrukcji obsługi, choć w przypadku tego typu gier większość osób, nie będzie musiała oczywiście po nią sięgać.

Zdarzyło się tak, że w naszym pudełku zabrakło dwóch elementów puzzli. W pierwszym momencie było mi zwyczajnie szkoda. Po chwili namysłu doszłam do wniosku, że napiszę w tej sprawie do firmy Alexander :) 4 dni później listonosz przyniósł mi list z nowym kompletem puzzli oraz kilkoma drobiazgami gratis :) Przyznam szczerze, że byłam bardzo miło zaskoczona bezproblemowym załatwieniem sprawy, szybką reakcją i jeszcze dodatkowym upominkiem, którego w ogóle się nie spodziewałam. Jednym słowem jestem klientką zadowoloną :D O sprawie brakujących puzzli wspomniałam celowo, żebyście w podobnych przypadkach pisali do producenta/wydawcy. Porządna firma, taka jak Alexander, zajmie się sprawą tak, by swojego klienta zadowolić :) 


Alexander
Ilość graczy: 1 - 5 osób
Wiek graczy: 3+
Wymiary pudełka: 30,5 x 24,5 x 5 cm


Wpis powstał w ramach projektu Grajmy!


3 komentarze :

  1. O, super :) Mam podobny komplet tylko z Zebrą ZOU, bardzo go lubię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne się firma zachowała. Nie mogę się doczekać aż moja córa będzie na tyle duża by grać w takie gry

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj jeszcze pamiętam ten czas jak córka przepadała za Dorą :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)