świąteczny

Rotator

środa, 24 sierpnia 2016

Kolorowanka "Niezwykła Polska"

Kolorowanie to zabawa dla dzieci ... pewnie, znalazłoby się sporo osób, które właśnie tak, skomentowałyby kolorowankę w rękach dorosłej osoby. Jednak, dlaczego niby ta przyjemność miała by być zarezerwowana tylko dla dzieci? Przecież wielu dorosłych w dzieciństwie lubiło spędzać czas z kredką w ręku. Z braku czasu, czy też książek do kolorowania o odpowiednim stopniu trudności, porzucili oni tę przyjemność, teraz natomiast mogą na nowo rozpocząć przygodę z kolorowaniem.

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła PolskaNastała moda na kolorowanki dla dorosłych i bardzo dobrze. Lepiej spędzić wieczór z kredkami w dłoni, niż siedząc na kanapie i bezsensownie przełączając pilotem kanał za kanałem. Kolorowanie to świetna zabawa, która uspokaja, relaksuje i ćwiczy nasze dłonie oraz wyobraźnię. Jest dobrą alternatywą dla czytania książek i łączenia kropek. Kolorowanka "Niezwykła Polska" wzbogaci również naszą wiedzę o Polsce oraz rozbudzi ochotę, na spakowanie walizki i wyruszenie w drogę ;)

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła Polska

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła Polska

Kolorowanka "Niezwykła Polska" zawiera 80 obrazków przedstawiających znane miejsca i atrakcje turystyczne, charakterystyczne dla danego regionu stroje, zwierzęta, ptaki, pomniki przyrody. Wśród nich zobaczymy sopockie molo, Świątynię Wang, ale i zabytkowy dystrybutor CPN z Janowa Podlaskiego.  W książce czekają na nas obrazy przedstawiające ruchome wydmy, winnice, żubry z Puszczy Białowieskiej, a także Morskie Oko. Wiele pięknych miejsc. 

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła Polska

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła Polska

Na końcu kolorowanki "Niezwykła Polska" znajduje się spis obrazków wraz z ich opisem oraz przykłady kolorowania. Książka ta jest wydaniem dwujęzycznym, polsko-angielskim. 

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła Polska

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła Polska

Kolorowankę "Niezwykła Polska" polecam zarówno nastolatkom jak i poważniejszym osobom. Wyjątkowa może się ona wydać osobom mieszkającym poza krajem, bo dzięki niej będą mogli powspominać i swą tęsknotę  przenieść na papier. W sezonie poza urlopowym polecam jej kolorowanie i jednoczesne planowanie kolejnych wyjazdów w piękne miejsca naszej ojczyzny. 

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła Polska

kolorowanka dla dorosłych, Niezwykła PolskaWydawnictwo SQN
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96
Link do książki na stronie taniaksiazka.pl

Za książkę dziękuję 4 komentarze :

 1. Fajna sprawa, ale mi nie chciałoby się tyle kolorować szczerze mówiąc ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie każdemu musi pasować taka zabawa :) ja to lubiłam kolorować jako dziecko i do teraz widać mi zostało ... tylko ten brak czasu ...

   Usuń
 2. Lubię kolorowanki :D
  I fajnie, że przy okazji można się czegoś nauczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fakt :) u mnie zwiedzanie na razie tylko takie palcem po papierze więc chociaż w kolorowance sobie popatrzę na różne fajne miejsca i pomarzę o wyprawach przez Polskę :)

   Usuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)