świąteczny

Rotator

sobota, 21 grudnia 2013

Śnieżynki

Jaka pogoda zapowiada się u Was na święta? U nas w Toruniu raczej deszczowo niż mroźno. Te święta niestety białe nie będę. I coś mi się wydaje, że jedyne śnieżynki jakie w tych dniach zobaczy moje dziecko, to będą te, które zawisną na choince :) Zerknijcie, czyż nie są piękne? I do tego pomimo panującego w okół ciepła nie rozpuszczą się :)

szydełkowanie, rękodziełaŚnieżynki i herbatki wygrałam w konkursie u Marty z bloga All You Need Is Book :) Dziękuję :) Śnieżynki są dziełem Mamy Marty więc szczególne podziękowania przesyłam właśnie Jej :) Podziękowania za śnieżynki, ale również za to, że dzięki jej szydełkowym dziełom poznałam blog Marty :)

robótki ręczne, szydełkowanie, ozdoby na choinkę

Na bloga All You Need Is Book zajrzałam, bo wpadł mi w oko konkurs, w którym do wygrania była sowa-etui wykonana właśnie przez Mamę Marty :) A jak już tak zajrzałam tam i przeczytałam recenzje Marty, to stałam się wiernym jej czytelnikiem :) Podziwiam, to jak zgrabnie Marta potrafi swoje myśli ubrać w słowa i marzy mi się pisać tak jak Ona.

szydełkowanie, śnieżynki, rękodzieła

Jakby ktoś był ciekawy, co to za sówka przyciągnęła mnie do bloga Marty to zajrzyjcie TU :)

Jeszcze raz dziękuję Marto i przekaż również podziękowania swojej Mamie :)

7 komentarzy :

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)