świąteczny

Rotator

środa, 20 marca 2013

TBS

TBS - Towarzystwo Budownictwa Społecznego 
Z założenia mieszkania w TBSie są dla ludzi, których nie stać na własne mieszkanko, ale stać na to by płacić wysoki czysz ;) 

Czas ucieka, marzenia same się nie spełniają, więc postanowiliśmy zaryzykować. Wczoraj podpisaliśmy umowę z TBSem i prawdopodobnie ok maja 2014 roku zamieszkamy w nie do końca naszym (choć docelowo nasze ono ma być) nowym mieszkanku :)

- parter (pomimo tego, że wszyscy twierdzą, że na parterze by nie chcieli) 
- 60,83 m2 
- 3 pokoje :)
- rozkład jak dla nas idealny :)


Ostatnio moje myśli krążą głównie w tematyce "okołomieszkaniowej" :) i pomimo tego, że dłuuuugo nas nie będzie stać na umeblowanie ... tego mieszkania już w myślach przestawiam, ustawiam, maluję ... :)


4 komentarze :

 1. My niedługo też planujemy kupić mieszkanie i na krągło wyobrażam sobie jak je urządzę;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Układ mieszkania funkcjonalny, czas piękny przed wami ale i tak - jako osoba doświadczona po budowie domu i remoncie mieszkania studenckiego dla syna nie zazdroszczę tych wyborów ;) : czy ja właściwie lubię kolor żółty czy fioletowy? czy kabina czy prysznic? czy lampeczka wisząca czy stojąca - masakra! Ale i tak to piękny czas - intensywny :)
  Gratuluję decyzji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. będziemy mieli ograniczony wybór :) bo mieszkania będą oddane w stanie "pod klucz". tak więc już odpada dobieranie płytek, paneli, wanny ... a resztę trzeba będzie dopasować do tego co już będzie :)

   Usuń
 3. Wszystko o tych mieszkaniach znajdziesz na portalu budownictwa społecznego http://tbs24.pl

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)