świąteczny

Rotator

czwartek, 5 lipca 2012

Tup tup tup :)

Wiki na czterech łapkach już sprawnie się porusza :) Dawniej kładłam ją na kocyku, na brzuszku, dawałam zabawki i szłam do kuchni zmywać naczynia itd. Teraz kładę ją na kocu, idę do kuchni, a za chwilę słyszę taki specyficzny szurająco-tupiący dźwięk :) Za chwil kilka widzę cień :) a potem małą, uśmiechniętą główkę :) Oczywiście, jak tylko wyczuję, że dziecko się zbliża, co chwilę wyglądam czy, aby nasza córcia nie zboczyła z drogi, pod ławę na której stoi komputer. Wiadomo, wszelkie kabelki są bardzo interesujące :) Na szczęście, póki co Wiki postanowiła śledzić mnie :) i nie zbacza z obranej trasy :) (w każdym razie zbyt mocno )

Wraz z raczkowaniem w dzień, pojawiło się krążenie po łóżeczku w nocy :) Kruszynka śpi w po skosie, w poprzek, a nawet "głową w nogach". Zastanawiam się czy jej się śni, że raczkuje i tak się przez sen porusza? Czy o co chodzi? :)

7 komentarzy :

 1. Heh ostatnio, jak opiekowałam się Małą na weselu, to on też wędrowała po całym łóżku (:
  Możliwe, że Wiki przemierza świat we śnie (;

  OdpowiedzUsuń
 2. Heh, takie dzieci są słodkie, moja jak była mniejsza też się tak przemieszczała - śpiąc nic nie słyszałam:-) Całuski dla Małej, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. "Pozycje propozycje" podczas spania i u nas są normą :D

  OdpowiedzUsuń
 4. a jak córcia znosi te upały?

  feeria

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja córcia ma już 9 lat i nadal "wedruje" po lozku noca - takze to norma jest :)

  OdpowiedzUsuń
 6. a moja za kilka miesięcy skończy 11 i też podczas snu przybiera dziwaczne pozycje :)

  feeria

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja myślę, że ona nie o może nacieszyć się z faktu jak to fajnie jest się móc przemieszczać i zamiast marnować czas w nocy ćwiczy do upadłego :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)