świąteczny

Rotator

środa, 13 czerwca 2012

Szczepienie

Dziś Wiki po raz kolejny została zaszczepiona (tym razem na szczęście jedno kłucie), zważona i zmierzona :) Na około 6,5 miesiąca waży 8,8 kg i ma 66,5 cm wzrostu. Pani doktor stwierdziła, że duża z niej dziewczynka :) Przy poprzednim badaniu pod względem wagi była na 50 centylu, tym razem koło 90tego.

Płaczu dużo nie było i ogólnie humor Wiki po szczepieniu nie uległ znacząco pogorszeniu więc można powiedzieć, że było dobrze. Kolejne szczepienie w 13 miesiącu. W międzyczasie mamy tylko na ważenie przychodzić.

Przy okazji wizyty spytałam o uzębienie. Dzieci znajomych w tym wieku miały już chociaż ten jeden ząbek. Wiki do tej pory ma pustą buzię. Pani doktor powiedziała, że dziąsełka na dole się jej zmieniają i pewnie niedługo jakieś zębisko się przebije :) A więc spokojnie czekamy :)

2 komentarze :

  1. Fajnie, że Wiki dobrze przeszła szczepienie :) i oby ząbkowanie przeszla w miare bezboleśnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz odpocznie od tych nieznośnych szczepionek :) o tych ząbkach też się już w pracy nasłuchałam, jak to 4 -miesięczne niemowlaki już je miały. A "mój" pulpecik waży już 6 kg (2,5 miesiąca).

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)