świąteczny

Rotator

wtorek, 16 czerwca 2015

KONKURS - WYNIKI

Według polanu powinien teraz odbyć się kolejny etap konkursu, w którym to Wy, czytelnicy wyłonilibyście zwycięzcę. Jednak ogłaszając konkurs, zakładałam, że będzie on cieszył się dużą popularnością i wiele osób nadeśle zgłoszenia. Tymczasem zgłosiła się tylko jedna osoba. W związku z tym, etap drugi jest zbędny, a wynik konkursu ogłaszam już dziś. 


Książkę "Ever After High. Kraina Czarów" 
wygrała


Ilona Skrzek


Odpowiedź Ilony na pytanie konkursowe brzmiała:

Jeśli miałabym możliwość na choć jeden dzień zmienić się w dziecięcą postać z baśni z pewnością wybrałabym Alicję (z Krainy Czarów). Od zawsze marzyłam, by móc poznać Szalonego Kapelusznika i przeżyć choć kilka przygód, które przeżyła Alicja. Teraz, kiedy jestem już dorosłą osobą, nadal marzy mi się Kraina Czarów, może nawet bardziej niż kiedyś. Myślę, że przede wszystkim dlatego, że najłatwiej jest odnaleźć siebie kiedy człowiek się zgubi. W dzisiejszym świecie, w którym żyję, łatwo zatracić swoją tożsamość w codziennym biegu, dlatego Kraina Czarów, tak mi się wydaje, była by pewnego rodzaju wybawieniem własnego Ja.


Przyznacie, że pięknie napisane, prawda? Ta nagroda, zdecydowanie należy się Ilonie :) 

Ilonko, gratuluję i mam nadzieje, że dzięki serii Ever After High przeniesiesz się choć na chwilę do Krainy Czarów i wczuwając się postaci dzieci bajkowych postaci przeżyjesz niezwykłe przygody, a może nawet odkryjesz swoje Ja. Życzę miłej lektury :)

P.S. Proszę o przesłanie adresu i numeru telefonu na adres mailowy yllla@interia.pl

2 komentarze :

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)