świąteczny

Rotator

piątek, 29 maja 2015

"Ever After High. Kraina Czarów" już w księgarniach!!!

"Ever After High. Kraina Czarów"
Autor: Shannon Hale
Ilość stron: 312Mniej więcej rok temu przeczytałam pierwszą książkę z serii Ever After High i chociaż to książka napisana z myślą o dzieciach dosłownie zadurzyłam się w niej :) Na kolejne tomy opowieści o dzieciach bajkowych postaci czekałam z niecierpliwością :) Dlatego dziś z radością informuję Was, że w księgarniach pojawił się trzeci tom Ever After High :) Przy okazji już dziś zapowiadam KONKURS,  w którym oczywiście wygrać będzie można tę właśnie książkę :)


"Ever After High. Kraina Czarów"

Od uczniów baśnioceum Ever After High oczekuje się, że bez dyskusji podpiszą Księgę Baśni, przyrzekając tym samym posłuszeństwo przeznaczeniu, które dostają w spadku od baśniowych rodziców. Gdy na scenę wkracza Raven Queen, oczekiwania te przestają być oczywiste. Nikt już nie ma pewności, co go czeka - nawet najszlachetniejsza ze wszystkich szlachetnie urodzonych dam, Apple White. Sprawy poważnie komplikuje tajemniczy stwór z Krainy Czarów, który zaraża Ever After High szaloną magią. Baśniowa kraina pogrąża się w chaosie. Lizzie Hearts, przyszła królowa Krainy Czarów, Cedar Wood, drewniana córka Pinokia, i Madeline Hatter, dziedziczka Zaczarowanej Herbaciarni Szalonego Kapelusznika, jako jedyne nie tracą głowy. Zagrożona jest szkoła i jej uczniowie - to od dziewczyn zależy, czy uda się uchronić Krainę Baśni przed bardzo nieszczęśliwym zakończeniem.


Poniżej dołączyłam linki do recenzji dwóch poprzednich części Ever Afer High, zapraszam do lektury szczególnie tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tej serii :)


Recenzja "Ever After High. Księga Legend"
Recenzja "Ever After High. Krzywe zwierciadło"
Ehh marzy mi się w przyszłości wspólne czytanie z córką serii Ever After High :) Mam nadzieję, że podzieli ona moje zainteresowanie literaturą :) to takie moje marzenie :)

1 komentarz :

  1. Wiki pewnie będzie zadowolona w przyszłości z lektury tej serii :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)