świąteczny

Rotator

niedziela, 30 grudnia 2012

Podsumowanie do wyzwania itp.

W tamtym roku na blogu Wrota Wyobraźni  rzucone zostało wyzwanie "Z półki". Książek na półkach w naszym mieszkaniu jest tyle, że aż regał zaczął się niebezpiecznie uginać. Większości z nich nie czytałam i pomimo najszczerszych chęci jakoś mi do tych książek nie po drodze ;) Zawsze w pierwszej kolejności są te pożyczone czy to z biblioteki czy od innych. Zresztą ogólnie mało czytam, statystyk robić nie będę choć biorąc pod uwagę to, że na lubimyczytac.pl odnotowuję przeczytane książki, zrobić mogłabym. Ale odbiegłam od tematu. 

Chciałam tylko napisać:
1) Zakładałam, że przeczytam 6 książek z półki - przeczytałam 6 i siódmą kończę :) tzn. na pewno do jutra nie zdążę jej skończyć :) 
Przeczytałam więc idealnie tyle co założyłam. 

2) Ze względu na te duże ilości książek nieprzeczytanych, stojących na moich półkach, mam zamiar wyzwanie przeciągnąć na kolejny rok :) 

3) Żeby coś zmienić, urozmaicić, utrudnić, postanawiam w 2013: 
- przeczytać więcej książek z półki niż 6 sztuk
- przeczytać chociaż po jednej książce takich autorów jak:
Musierowicz, Verne, Kraszewski i Prus - lepiej więcej nie będę wymieniać, bo wyjdzie na to, że będę później coś na siłę czytać ;)

***

Było o wyzwaniach, to teraz o konkursach :) Do dnia dzisiejszego wygrałam dwa konkursy :) 

U Leny i u Kruszynki. U Leny wygrałam książkę "Klug" o której już pisałam o TU. Książek od Kruszynki jeszcze nie przeczytałam, więc załapią się do wyzwania "Z półki" :) i do stosiku, który sobie układam: książki, które przeczytam jako kolejne (o ile coś po drodze mi w ręce nie wpadnie).Zapisałam się jeszcze do dwóch konkursów, które kończą się 31.12.12 więc kto wie :) może jeszcze jakaś wygrana się trafi :)

3 komentarze :

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)