świąteczny

Rotator

środa, 5 listopada 2014

"Ever After High. Krzywe zwierciadło" - zapowiedź

"Ever After High. Krzywe zwierciadło"
Autor: Shannon Hale
Ilość stron: 336


Lubicie baśniowy świat i przygody nastolatek nie z tego świata? Czytaliście książkę "Ever After High. Księga Legend" i jesteście ciekawi dalszych losów Raven Queen? Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście tak, to z pewnością zainteresuje Was informacja, że już 19 listopada 2014 w księgarniach pojawi się "Ever After High. Krzywe zwierciadło". Ja już nie mogę doczekać się, kiedy książka do mnie dotrze :) i z góry zapowiadam recenzję tej książki. 

Ostatni doroczny Dzień Dziedzictwa pogrążył szkołę Ever After High w absolutnym chaosie. Miało być jak zwykle: uczniowie złożyliby swoje przysięgi i opowieści toczyłyby się według dobrze znanych scenariuszy. Wszystko zepsuła zbuntowana Raven Queen, córka Złej Królowej z baśni o Królewnie Śnieżce, której zachciało się walczyć o wolność. Po tym jak odmówiła udziału w ceremonii, nic nie mogło być pewne. Decyzja Raven zniszczyła marzenia Apple White, córki Śnieżki. W baśni bez czarnego charakteru, dziewczyna nie otrzyma zatrutego jabłka ani wymarzonego królestwa. Popierają ją Szlachetnie Urodzeni – ta grupa uczniów nie chce żadnych zmian. Buntownicy stoją murem za Raven i chcą wyrwać się z okowów przeznaczenia, by samodzielnie pokierować swoim życiem.Gdy Madeleine Hatter, córka Szalonego Kapelusznika, ląduje w poważnych tarapatach, skłócone dziewczyny muszą połączyć siły i zjednoczyć baśnioceum, by móc uratować przyjaciółkę. Inaczej ta opowieść nie będzie miała Szczęśliwego Zakończenia. 

Druga książka o dzieciach bajkowych postaci, które uczęszczają do baśnioceum Ever After High. Książki z tej serii są ściśle powiązane z nowym światem zabawek globalnej firmy Mattel, który właśnie z powodzeniem debiutuje w Polsce

Recenzję "Ever After High. Księga Legend" znajdziecie TU

3 komentarze :

 1. Też się skusiłam, jestem ciekawa dalszych losów bohaterów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie bajki :) Okładka jest bardzo klimatyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie za bardzo porwał mnie 1 tom, więc niestety nie mam ochoty na kontynuację.
  P.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)