świąteczny

Rotator

piątek, 26 maja 2017

"Masza i Niedźwiedź. Witajcie w naszym lesie! Leśne szablony" - recenzja - Egmont

Dziś chciałabym pokazać Wam książkę, której bohaterką jest Masza. Tę małą, dowcipną dziewczynkę zapewne już znacie :) Wspomniana książka natomiast, jest nie tylko do czytania, ale również (a właściwie przede wszystkim) do zabawy.  Świetnie się sprawdzi jako prezent na Dzień dziecka, czy też na każdą inną okazję. Sami zobaczcie. 


masza i niedźwiedź, książka z szablonami
KUP KSIĄŻKĘ

"Masza i Niedźwiedź. Witajcie w naszym lesie! Leśne szablony" to książka zachęcająca do kreatywnej zabawy. Znajdziecie w niej 8 szablonów przedstawiających Maszę, Niedźwiedzia i ich przyjaciół oraz pomysły na twórcze wykorzystanie tych wykroi. Do czego mogą się przydać szablony? Twórcy książki podpowiadają, że można wykorzystać je do stworzenia pocztówki, albo ozdobienia teczek, zeszytów czy nawet pokoju. Moja pięcioletnia córka od razu stwierdziła, że wykorzystując gotowe szablony, przygotuje kolorowankę dla koleżanki z przedszkola. Wykorzystanie książki zależy tylko od potrzeb i pomysłów jej posiadacza. W książce "Masza i Niedźwiedź. Witajcie w naszym lesie! Leśne szablony" znajdują się również informacje o bohaterach bajki oraz ciekawostki o zwierzętach będących ich pierwowzorami. Dowiemy się z niej między innymi o tym, że tygrysy to największe zwierzęta z kotowatych, a panda była gatunkiem zagrożonym wyginięciem. W związku z tym, że Masza bardzo lubi śpiewać, w książce znalazł się również tekst jednej z jej ulubionych piosenek.
masza i niedźwiedź, książka z szablonami

masza i niedźwiedź, książka z szablonami


"Masza i Niedźwiedź. Witajcie w naszym lesie! Leśne szablony" to książka składająca się ze sztywnych i śliskich kart, połączonych sprężynką. Dzięki takiemu jej wykonaniu, szablony można wykorzystywać wielokrotnie i w różny sposób. Do ich odrysowywania można wykorzystywać zarówno ołówek, farby jak i inne artykuły plastyczne. Zabawę z książką ogranicza tylko wyobraźnia. 

masza i niedźwiedź, książka z szablonami

masza i niedźwiedź, książka z szablonami

masza i niedźwiedź, książka z szablonami
Wydawnictwo Egmont
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 16
Kategoria wiekowa: 4+Za książkę dziękuję 
***

Polecam również książkę 2 komentarze :

  1. Bardzo mi się podobają te szablony. Na pewno będę z nich korzystać.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U nas Wiki już korzysta w wolnych chwilach :) Bardzo jej ta książka przypadła do gustu :)

      Usuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)