świąteczny

Rotator

poniedziałek, 23 marca 2015

"Gdzie jesteś, Cukierku" - zapowiedź Wydawnictwa DreamsIlość stron: 80

Autor: Waldemar CichońPremiera: 
13 kwiecień 2015


Dziś mam dobrą wiadomość, dla tych, którzy lubią książki o kotach :) w szczególności dla fanów kota Cukierka. 13 kwietnia w księgarniach pojawi się piąta już część jego przygód :) Krótką informację na temat książki "Gdzie jesteś, Cukierku" znajdziecie poniżej, a przy okazji zapraszam również do zapoznania się z recenzją książki "Jak się masz, Cukierku".


 "Jeśli w okolicy rozlega się rozpaczliwe „Gdzie jesteś, Cukierku?” – to znak, że szykuje się heca. Tytułowy bohater – kot Cukierek, z pewnością przysporzy swoim opiekunom kolejne kłopoty! Nie zwalnia tempa i w piątej części serii udowadnia, że w pełni zasłużył na przydomek najbardziej niesfornego czworonoga na świecie!
 Jak zaopiekować się koszatniczką? Czy opłaca się pomagać wścibskim bliźniaczkom z sąsiedztwa? Jak pogodzić skłóconych rodziców Marcela i Maćka? Co wspólnego z wypoczynkiem na łonie natury ma pan w słomkowym kapeluszu? Jak można poradzić sobie z surową opiekunką? Co wyniknie z wizyty gościa z Japonii? I co dzieje się, gdy w okolicy pojawia się zielone …straszydło?
Co wyrabiał kocur bury? Zapraszamy do lektury!"          
2 komentarze :

  1. Szkoda, że mam już duże dzieci bo książeczka zapowiada się ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam poprzednich tomów, więc na ten się raczej nie skuszę.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)