świąteczny

Rotator

wtorek, 6 stycznia 2015

Zwierzaki Pocieszaki

Być może już słyszeliście, a może jeszcze nie. Jest taka akcja, co się zwie "Zwierzaki Pocieszaki".Znalazło się w sieci kilkanaście blogerek, które postanowiły zrobić coś dobrego. Użyły one swych talentów i wydały książkę. Wydały czyli napisały, zilustrowały, znalazły sponsora i wydawnictwo, które książkę wydrukowało ... Zajęły się jeszcze wieloma innymi sprawami, o których nie mam najmniejszego pojęcia. Z pewnością włożyły dużo serca i czasu w tę akcję, a wszystko po to by wspomóc potrzebujących. Pomóc możemy również i my.


Zapytacie: jak? Wystarczy, że kupicie wspomnianą wyżej książkę. Kosztuje ona 29,99 zł. (+koszt przesyłki). Całkowity dochód z akcji przeznaczony jest na Fundację "Kawałek Nieba", która zajmuje się dziećmi chorymi, niepełnosprawnymi i cierpiącymi z powodu biedy.Książkę kupić możecie na stronie http://zwierzakipocieszaki.pl
Tam też dowiecie się o niej i o organizatorkach akcji znacznie więcej niż z mojego wpisu. Odsyłam Was również do strony na fb, gdzie pojawia się ciągle coś ciekawego, a obecnie trwa konkurs, w którym można wygrać tygodniowy, rodzinny pobyt w Pensjonacie Reymontówka - Pensjonat ten, jest sponsorem akcji Zwierzaki Pocieszaki.


Zapamiętajcie tę stronę http://zwierzakipocieszaki.pl/ przemyślcie sprawę i dołączcie do akcji :) Śpieszcie się, bo zostało już tylko ok. 400 egzemplarzy!

 Zdjęcia pochodzą ze strony http://zwierzakipocieszaki.pl/

8 komentarzy :

 1. Bardzo fajna akcja, 400 egz. to nie tak mało, myślę, że i dla nas wystarczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tej akcji :)
  Bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. u nas na blogu plakat wisi od dawna - akcja jak najbardziej warta nagłaśniania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. książka wygląda super! Fajna inicjatywa! Ciekawe czy można więcej kupić np żeby rozpropagować w księgarni dla dzieci :) U mnie w dziale Baja Book niedługo będzie dużo o książkach dla dzieci, już teraz zapraszam na moje pole: http://housemanagingdirector.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można kupić większą liczbę książek :) Zapraszamy!

   Usuń
 5. Bardzo dziękujemy za słowa uznania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, cieszę się, że chociaż tak mogę pomóc :)

   Usuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)