świąteczny

Rotator

piątek, 18 maja 2012

Wiki mówi :)

Ostanio śniło mi się, że nasza mała córcia mówi. Byliśmy jakby w kościele, śpiewaliśmy pieśni, w których pojawiało się jej imię i w pewnym momencie Wiki zaczęła śpiewać razem :) Teleportacja, jesteśmy w domu, Mąż właśnie wrócił z pracy, a ja z Małą na ręku biegnę go przywitać i mówię do Kruszynki, żeby powiedziała "Wiki". Wiki powiedziała: "tata wrócił" :) Oczywiście radość niesamowita :) 

Takie sny to mogą mi się śnić :) przyjemne, radosne :) 
7 komentarzy :

 1. A mi dzisiaj teściowa się śniła. I z całą pewnością nie był on tak sielankowy jak Twój :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cóż może następnym razem teściowa we śnie będzie łaskawsza :)

   Usuń
 2. Heh mi sie sniło, że moja mama zaczęła palić i że na imprezie z moimi znajomymi zaczęła jarac i poprosiła mnie, żebym kryła ja przed tatą heheh (:

  Szykuj się na to jak Wiki zacznie powtarzać te gorsze słowa hehe (;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trochę śmiesznie jak to mama prosi, żeby ją kryć :)

   Usuń
 3. a mi się dzisiaj śniło, że palec u ręku złamałam, a może zgniotłam aż do złamania. ale bólu jakoś nie czułam, załatwiałam wszystko w szpitalu (trochę się po nim szwędając) i ogólnie było ok

  feeria

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby więcej takich :) ja mam ostatnio raczej koszmary. Chyba za dużo kryminałów czytam, a do tego sama w domu i straszny sen murowany.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)