ceneo

wtorek, 15 maja 2012

Przyjęcie


W niedzielę byliśmy na Pierwszej Komunii u siostrzeńca. W kościele ze względu na Wiki, stanęliśmy zupełnie z tyłu więc nic nie widzieliśmy, trudno. Oczywiście ładnie się ubrałam (Mąż równie elegancko, ale tu o mnie teraz chodzi ;) ), specjalnie jeszcze w sobotę za butami biegałam po sklepach, wszystko idealnie pasowało tylko pogoda nie chciała się dopasować :/ Zmarzłam niesamowicie brrr.

Przyjęcie odbyło się w Restauracji Po Naszemu
Wystrój restauracji bardzo fajny. Dla małych klientów przygotowany kącik z zabawkami, książeczkami, kredkami ... Dla jeszcze mniejszych pokoik z przewijakiem. Czas umila muzyka - uwaga: nie z magnetofonu itp. :) tylko na żywo Pan gra na pianinie :) Nie znam się, ale bardzo mi się podobało. Stoły pięknie przybrane, ogólnie jeżeli chodzi o wystrój bym powiedziała "na piątkę" :)
Restauracja Po Naszemu, Toruń


W menu nie zaglądałam, więc powiem tylko jak smakowało mi to co było przez Mamę "Komunisty" (;)) zamówione. Rosół - jak dla mnie, męża, teściowej (reszty zdania nie poznałam) zbyt delikatnie przyprawiony. Fajnie bo makaron własnej roboty :) jednak całość nie smakowała jak taki domowy, babciny/maminy rosół. Devolay mi smakował, ale nie zachwycił, no chyba że rozmiarem :). Natomiast "mus czekoladowy, rozpływający się w ustach, z cytrusową nutą" dokładnie taki jak w opisie :) pyszności. Była jeszcze karkówka, nie jadłam ponieważ najadłam się devolay'em. Mogę powiedzieć, że Mężowi i Wujkowi smakowała :).

Zdziwiło mnie trochę, że tak mało ludzi było w restauracji, bo pomimo tego, że tak ostro oceniłam powyższe dania :) jednak śmiało mogę polecić tę restaurację (rosół można dosolić jak ktoś, tak jak ja, woli). Czyżby i tę restaurację odwiedziła Pani Magdalena Gessler?

1 komentarz :

  1. Apetytu sobie tylko narobiłam, oj ten mus.....:):) mnie impreza chrzcinowa czeka niedługo - będzie wydarzenie :)a program Gessler bardzo lubię oglądać, choć ostatnio trochę zaczęła przeginać.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)