świąteczny

Rotator

niedziela, 10 lutego 2013

Stosik

Dziś w końcu zrobiłam fotkę moich nowych książeczek :) Można rzec: stosik urodzinowy :) Bo w tym roku, jako, że urodziny obchodziłam po raz ostatni, to bezczelnie zasugerowałam dokładnie co do egzemplarza, co chciałabym dostać na prezent :)

Oto prezenty od Męża, sióstr i rodziców (bo pieniądze od nich też na książki zamieniłam) + książka "Zostań" z wymiany :) Pierwszy i w tym roku pewnie ostatni stosik :) 

"W kanałach Lwowa", "Biała Maria" i "Urodziłam się dziewczynką" już przeczytałam, tę ostatnią chętnie wymienię.

Większość tytułów można by wrzucić na półkę "z wojną w tle" :) ale takie właśnie mi się podobają. Te książki zostaną ze mną prawdopodobnie na zawsze. Pozostałe 3 tytuły prawdopodobnie będę chciała wymienić.


Na lubimyczytac.pl stworzyłam półkę "wymienię" i tam będę wrzucać książki, które chcę póścić w dalszy obieg. Klikając poniższy zrzut przeniesiecie się na tę właśnie półkę.Zainteresowanych daną książką proszę o kontakt na yllla@interia.pl

4 komentarze :

 1. Też lubię H. Krall, tych akurat jeszcze nie czytałam. Niegdyś lubiłam 'z wojną w tle', teraz jakoś odpoczywam od tej tematyki.
  Gratuluję nabytków, życzę owocnej wymiany!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no, no fajny urodzinowy stosik książkowy :) Mi ostatnio brakuje czasu na czytanie :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam na półce książkę "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce" :) I mam nadzieję, że do końca roku ją przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)