świąteczny

Rotator

środa, 29 listopada 2017

"Barbie. Czytam i układam. 30 puzzli" - Egmont - recenzja

Puzzle stanowią znakomitą zabawę zarówno dla dzieci w różnym wieku, jak i dla dorosłych. Zaletą puzzli jest to, że łatwo można wybrać takie, które są zarówno dostosowane do wieku, umiejętności i zainteresowań dziecka. W sklepach znajdziemy różne rodzaje puzzli: piankowe, drewniane, takie na podkładkach i zwyczajne klasyczne, puzzle w zestawach z różnymi ilościami elementów oraz puzzle w książeczkach.  Wybór jest naprawdę duży.

KUP KSIĄŻKĘ


Dziś chciałabym Wam pokazać książeczkę "Barbie. Czytam i układam. 30 puzzli", która z pewnością przypadnie do gustu małym miłośniczkom lalki Barbie. Książka ta zawiera w sobie 5 różnych układanek, a każda z nich składa się z 30 elementów. Pod względem trudności układanek nadaje się ona dla dzieci 3 letnich i trochę starszych. Tematem przewodnim układanek oczywiście jest Barbie :) Pojawia się ona na kolejnych układankach wraz ze swoimi przyjaciółkami.
Obok układanek w książce znajdziemy również krótkie teksty o przyjaciółkach i przyjaźni, rywalizacji, uczciwości i porażkach oraz o dążeniu do realizacji celów. Szczerze powiedziawszy przy układankach dla młodszych dzieci spodziewałam się bardziej krótkich bajeczek niż tekstów tego typu, niemniej nie zaszkodzi nawet maluchom poczytać o tym, że na przyjaciółce zawsze można polegać, że z przyjaciółką nie tylko można się świetnie bawić, ale można też zawsze liczyć na jej pomoc :) 
"Barbie. Czytam i układam. 30 puzzli"
Marta Jamrógiewicz
Egmont
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 10


Za książkę dziękuję

3 komentarze :

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)