świąteczny

Rotator

poniedziałek, 28 lutego 2011

Praca

Po tak przyjemnym weekendzie niestety nastał ciężki poniedziałek. W pracy wszystkiego muszę dowiedzieć się/nauczyć w przyśpieszonym tempie, a nie ma mnie komu uczyć. 

Sytuacja wygląda niezbyt kolorowo: jedna dziewczyna zwolniła się, drugą zwolniono, trzecia niedługo odchodzi. W., która już niedługo będzie najstarsza stażem pracy w tej firmie, jest na urlopie. E., która niedługo odchodzi, ma tyle pracy, że nie ma kiedy przekazywać nam wiedzy, tłumaczyć, odpowiadać na pytania ... Do tego to kontrola jakaś, to coś tam innego... i w efekcie większość dnia spędziłam kserując dokumenty, zamiast uczyć się czegoś konkretnego, a czas ucieka ...

Wygląda na to, że muszę popracować również trochę w domu. A więc: książkę łatwą, lekką, przyjemną ... zamieniam na kodeks pracy; czytanie blogów na czytanie serwisów finansowo-księgowych. A teraz: wracam do elektronicznego szkolenia dot. programu Płatnik.

Wszystkim zaglądającym tu życzę miłego, spokojnego tygodnia :)

4 komentarze :

 1. Dasz sobie radę. Trzeba się tylko wdrążyć a potem będzie już z górki. Życzę cierpliwości :)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. eee...blogi najciekawsze...
  platnik trudny
  albo wracaj do ksiazki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  dziękuję za wpis na blogu, dzięki pisaniu bloga poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi życzę Ci by pisanie sprawiało Ci niesamowitą radość a blog był furtką na świat nowych ciekawych spostrzeżeń, inspiracji dawał Ci chwilę dla Siebie po mimo pracy, nauki programu płatnik :) i innych zajęć dnia codziennego.
  Pozdrawiam
  Słowa szczerości...

  OdpowiedzUsuń
 4. a w odpowiedzi na twoje pytanie u mnie w "ja" erotyczne : temat orgazmu tez...jak i fantazji erotycznych, przezyc kobieta - kobieta, trojkacikow i wiele innych ktore wplywaja na nasza - kobiet seksuanosc ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłaś/eś mojego bloga :) jeszcze milej mi będzie jak zostawisz kilka słów komentarza :) Zapraszam do kolejnych odwiedzin :)